Flet shqiptari që e v rau të dashurën nga xhelozia: I pashë një mesazh

I riu shqiptar i cili vr au mizorisht të dashurën e tij ka mbërritur në Gjykatën e Pireut pak pas orës 10:30 të mëngjesit nën masa dramatike…

Tragjedi 33-vjeçari vret gruan shtatzënë dhe fëmijën 5 vjeç

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rajonin e Flanders në Belgjikë ku një 33-vjeçar vrau gruan e tij shtatzënë 28-vjeçare dhe një fëmijë 5-vjeçar në Termont….

Varroset Sokol Halili, i cili vrau gruan e tij dhe pastaj veten. Kush mori pjesë në varrimin e tij? (VIDEO)

Në oborrin ku para 2 ditë qëndronin 11 patrulla të policisë, këtë të diel familja Halili kishte një njoftim para shtëpisë. Aty ku Sokol Halili gjatë të…