How Quickly Can You Spot The Odd Number Out? Not Many Can Do It Under 5 Seconds!

Optical illusions sharpen your vision and train your skills, providing a mind-blowing workout for your brain. Optical illusions are a nice way to test your visual performance…

23-Year Old Mother Made History With A Birth That Only Happens Every 480 Years

They named they boys Deniel, Michael, Alex and Martin and the baby girl Tereza. “In our country (birth) statistics have been recorded since 1949 and there’s no…

Pierce Brosnan’s repIy to criticism towards his wife’s weight is priceIess…

Hollywood is filled with platitudes. One of the most typical examples is when older men in famous people date stunning models who are half their age. Even…

Lypësi I Kërkoi Vajzës Që Të Del Me Të, Nuk E Mendoi Atë Që I Ndodhi Më Pas (VIDEO)

pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell lajmin e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne…

“Qe s’mi bjen paret, s’pshton gjallë prej meje”

Janë të shpeshta rastet e mosmarrëveshjeve mes punëdhënësve dhe punëtorëve. Shumë herë zënkat mes tyre eskalojnë në sharje, ofendime e kërcënime, për çka nevojitet edhe ndërhyrja e…

Në këtë familje në kosovare kërcet grushti për pronë: Vëllai i madh e bën për spital vëllain e vogël

Mosmarrëveshjet për prona po vazhdojnë të shkarkojnë përleshje e telashe të shumta mes qytetarëve, të cilat shpesh edhe eskalojnë në kërcënime serioze e sulme fizike. Në shumë…

Flet shqiptari që e v rau të dashurën nga xhelozia: I pashë një mesazh

I riu shqiptar i cili vr au mizorisht të dashurën e tij ka mbërritur në Gjykatën e Pireut pak pas orës 10:30 të mëngjesit nën masa dramatike…

Tragjedi 33-vjeçari vret gruan shtatzënë dhe fëmijën 5 vjeç

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rajonin e Flanders në Belgjikë ku një 33-vjeçar vrau gruan e tij shtatzënë 28-vjeçare dhe një fëmijë 5-vjeçar në Termont….

Varroset Sokol Halili, i cili vrau gruan e tij dhe pastaj veten. Kush mori pjesë në varrimin e tij? (VIDEO)

Në oborrin ku para 2 ditë qëndronin 11 patrulla të policisë, këtë të diel familja Halili kishte një njoftim para shtëpisë. Aty ku Sokol Halili gjatë të…